»» پایگاه خبری و اطلاع رسانی جــارچی
عکس خبری فال روزانه تعبیر خواب دانلود آهنگ امروز : چهارشنبه 2 اسفند 1396
ku

خنده بازار

خنده بازار

دو نفر در خيابان راه مي رفتند، ناگهان به آيينه اي برخوردند.

 

آينه
دو نفر در خيابان راه مي رفتند، ناگهان به آيينه اي برخوردند.
اولي آن را برداشت و به دومي گفت: اين شخص چقدر براي من آشناست. دومي آيينه را از او گرفت و گفت:بابا جان چطور نفهميدي، اين منم ديگه!!!
خريد
خانمي که براي خريد جوراب وارد مغازه اي شده بود، تمام مغازه را گشت و همه جا را به هم ريخت و هنگام خروج از فروشنده پرسيد: غير اينها جوراب ديگري نداريد؟
فروشنده با عصبانيت جواب داد: چرا يک جفت هم پاي خودم هست!!!
کوه البرز
بچه:مادر دعا کن کوه البرز هشت متر کوتاه شود. مادر:چرا فرزندم؟
بچه:آخه در امتحان ارتفاع کوه البرز را 5670 متر نوشته ام!!!
چرا يک جا نمي خريد
مردي که مي خواست براي اولين بار به سينما برود، به باجه بليت فروشي رفت و يک بليت خريد. بعد از يک دقيقه دوباره بازگشت و يک بليت ديگر خريد.
چند بار اين کار را تکرار کرد، تا اينکه صداي بليت فروش درآمد و گفت: مگر چند تا بليت مي خواهيد؟ چرا يک جا نمي خريد؟!!
مرد گفت: باور کنيد من يک بليت بيشتر نمي خواهم، ولي هر دفعه که مي خواهم وارد سينما شوم يک نفر دم در آن را از من مي گيرد و پاره مي کند!!
نتيجه گيري
معلم رياضي که روش جمع کردن را درس مي داد از هادي پرسيد: اگر دست در جيبت بکني و ببيني در يک جيبت دويست تومان و در جيب ديگرت سيصد تومان داري، چه نتيجه اي مي گيري؟
هادي گفت: آقا نتيجه مي گيريم کت پدرم را پوشيده ام!!!
نام ماه ها
معلم: ماه هاي خارجي را از اول به ترتيب نام ببر. شاگرد:تير،مرداد، شهريور، مهر،...
معلم: اين ها که ماه ايراني هستند. شاگرد: باور کنيد آقاي معلم، اين ها ماه هاي خارجي هستند که به ايراني ترجمه کرده ام!!!
صفر
شاگرد: آقا اجازه! نمره ي صفر ارزشي دارد؟ معلم: خير.
شاگرد: پس لطفا يکي از آن صفر ها را کنار نمره ي 2 من بگذاريد!!!
خنده بازار
فرآوري:مهديه زمردکار*** بیشتر ***
ارسالی از   گروه جارچی   1396/12/03 | بازدید : 2079
جوک-و-لطیفه,اس-ام-اس-و-جوك-كودكانه,اس-ام-اس-خنده-دار-مرداد,اس-ام-اس-عاشقانه-تیر,اس-ام-اس-تنهایی-تیرماه,اس-ام-اس-طنز,اس-ام-اس-عاشق-سینه-چاک,اس-ام-اس-دیوانه,اس-ام-اس-عارفانه,اس-ام-اس-غم-زده,اس-ام-اس-ضدحال,اس-ام-اس-معشوق,اس-ام-اس-عشقولانه,شعر-های-قشنگ,اس-ام-اس-عاشق,اس-ام-اس-افسرده,اس-ام-اس-غمگین,اس-ام-اس-قشنگ,اس-ام-اس-عاشقانه-شهریور,اس-ام-اس-آرزو,اس-ام-اس-خنده-دار-شهریور,اس-ام-اس-امتحان,اس-ام-اس-تازه-عید-نوروز,اس-ام-اس-سركاري-و-جالب-,اس-ام-اس-امام-زمان-و-جمعه-,اس-ام-اس-تبریک-تولد-نوزاد,اس-ام-اس-انگلیسی-با-ترجمه-فارسی,اس-ام-اس-عاشقانه,اس-ام-اس-جديد-بوسه-اس-ام-اس-سيزده-بدر,اس-ام-اس-مخصوص-نیمه-شب,اس-ام-اس-سلام-كردن,اس-ام-اس-فلسفي,اس-ام-اس-هاي-زيباي-بهاري,جوك-واس-ام-اس-پرسپوليسي-ها,اس-ام-اس-و-جوك-كودكانه,اس-ام-اس-سالگرد-ازدواج,اس-ام-اس-دوستت-دارم,اس-ام-اس-جديد-خيانت,اس-ام-اس-تنهايي,اس-ام-اس-عربي,اس-ام-اس-جديد-تبريك-تولد,جوك-و-اس-ام-اس-استقلالي,kiss-Sms,اس-ام-اس-به-زبان-تركي,اس-ام-اس-روز-زن,شعر-و-متن-براي-حضرت-زهرا-(س),اس-ام-اس-خنده-دار,اس-ام-اس-كردي,اس-ام-اس-پسر,اس-ام-اس-دخترونه,اس-ام-اس-مبعث,تقویم-اس-ام-اسی,اس-ام-اس-آتش-نشانی,اس-ام-اس-پاییزی,اس-ام-اس-روز-جهانی-کودک,اس-ام-اس-تبریک-تولد-امام-رضا,اس-ام-اس-روز-حافظ,اس-ام-اس-مهر,اس-ام-اس-شهادت-امام-رضا-(ع),اس-ام-اس-عید-قربان,اس-ام-اس-عید-غدیر,
در صورت تمایل انتقادات , پیشنهادات و نظرات خود را از « اینـــجا » ارسال فرمایید